Kolbuszowa, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Linii Produkcyjnej

Kolbuszowa

Plus Kadra Sp. z o.o - jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,
Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Miejsce pracy: MIELEC

TWOJE OBOWIĄZKI
&#8226; staranne wykonywanie czynności produkcyjnych zgodnie z obowiązującą instrukcją,
&#8226; właściwa i terminowa realizacja powierzonych zadań,
&#8226; dbałość o stanowisko pracy,
&#8226; przestrzeganie obowiązujących procedur.
WYMAGANIA STAWIANE NA TYM STANOWISKU :
&#8226; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
&#8226; gotowość do pracy w systemie III zmianowym,
&#8226; sprawność ruchowa i manualna.
W ZAMIAN OFERUJEMY :
&#8226; praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00,
&#8226; I umowa o pracę na pełny etat na trzy miesiące
- wynagrodzenie:
12,20zł/godz. brutto+dodatki:
200zł brutto- premia na start
300zł brutto- premia miesięczna
&#8226; Kolejna umowa o pracę na rok z możliwością stałego zatrudnienia
-wynagrodzenie:
13,44zł/godz. brutto+ dodatki:
300zł brutto- premia misięczna
500zł brutto- premia kwartalna
&#8226; dodatek za polecenie kandydata do pracy 400zł brutto,
&#8226; szansa stałego zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy Użytkownika
&#8226; Zapewniamy dojazd na trasach: Tarnobrzeg-Mielec, Dębica-Mielec, Osiek-Mielec, Staszów Mielec,Nowa Dęba-Mielec.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 31 Lipiec, 2017  12:45

Identyfikator: 617216

Wyświetleń: 1462